Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 30 września 2009
Prezentujemy listę zgłoszeń na Zawody Ogólnopolskie oraz Mistrzostwa Polski Młodych Koni, które odbedą się już w najbliższy weekend (02-04.10). W sumie do wszytskich konkursów zostały zgłoszone 52 konie, w tym 21 do konkursów MPMK.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 26 września 2009
Maria Alvarez Ponton MARIA ALVAREZ PONTON z Hiszpanii, dosiadająca wałacha czystej krwi arabskiej o imieniu NOBBY (1995, Prophecy EF - Nocturne po Nabucco) zwyciężyła w tegorocznych  Otwartych Mistrzostwach Europy - tempo 19,55 km/h. Para ta w zeszłym roku wygrała Mistrzostwa Świata w Malezji.
Drugi był Szejk ABDULLAH BIN FAISAL AL QASIMI ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich dosiadający klaczy czystej krwi arabskiej CASTLEBAR SOBIA (Kevisan Park Kentucky Blue - Kelkette Park Nazira po Sakhan)  - tempo 19,12 km/h. Co ciekawe para ta wywalczyła również srebrny medal na Mistrzostwach Świata Juniorów i Młodych Jeźdźców w Babolnej na Węgrzech...trzy tygodnie temu!
Trzecie miejsce zajęła Belgijka RACHEL JAUMOTTE na wałachu  czystej krwi arabskiej RUKBAN DIKRUHU MMN (1998, Ibn Barrada - Dikra Estesha po Ibn Estasha)  - tempo 19,10 km/h. Drużynowo wygrała Hiszpania, przed Bahrajnem oraz Portugalią. Tylko te trzy ekipy ukończyły konkurs w minimum trzyosobowym składzie.
Niestety żaden z reprezentantów Polski nie ukończył dystansu.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 26 września 2009
W tym miejscu można obserwować relacje na żywo dostępną dzięki systemowi GPS. W zakładce "Maps" widać pozycje na mapie poszczególnych zawodników, a w zakładce "Details" widać aktualną klasyfikację, przebyte kilometry oraz prędkość.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 25 września 2009
Jutro o 5:00 nad ranem 98 par z 25 krajów  stanie na starcie Otwartych Mistrzostw Europy. Wyniki konkursu będzie można śledzić na stronie organizatorów. My również będziemy starali się na bieżąco informować o sytuacji na trasie.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 24 września 2009
Zmagania rajdowców na Mistrzostwach Europy w Asyżu, we Włoszech będzie można śledzić na włoskich programach telewizyjnych Rai Sport oraz Rai Due, dostępnych dla posiadaczy anten satelitarnych.
Dziś o godzinie 20:00 na Rai Sport będzie transmitowana ceremonia otwarcia Mistrzostw, a w sobotę, 26 października o godzinie 19:00 zostanie wyemitowany program podsumowujący zmagania o medale.
Natomiast 27 października o godzinie 19:40 na Rai Due będzie można obejrzeć reportaż z całych zawodów.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 23 września 2009
W najbliższą sobotę, 26 września we włoskim Asyżu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy. Na liście zgłoszeń można znaleźć 106 par z 25 krajów, w tym 81 jeźdźców z Europy. Nie zabraknie również zawodników z naszego kraju. Polskę będą reprezentować Beata Dzikowska na Label du Magny, Kamila Kart na Cercie, Kamilia Tobiasz na Mu-Zahrat oraz Marcin Tobiasz na Esterze.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 22 września 2009
Dotychczas na Zawody ogólnopolskie oraz Mistrzostwa Polski Młodych Koni, które odbędą sie w Gieniuszach w dniach 2 - 4 października zgłosiło się ponad 50 par. Na ZO zgłosiło się 30 par, w tym 2 pary do konkursu 2*, 4 do konkursu 1*, 4 do konkursu klasy N, 14 do konkursu klasy P oraz 6 do konkursu klasy L.
Do Mistrzostw Polski Młodych Koni zostało w sumie zgłoszonych 21 koni, w tym 5 koni 6-letnich, 7 koni 5-letnich oraz 9 koni 4-letnich. Organizatorzy w dalszym ciągu czekają na kolejne zgłoszenia.
Nad Mistrzostwami Polski Młodych Koni patronat obją Polski Związek Hodowców Koni Arabskich.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 21 września 2009
W dnaich 9 - 10 października na terenie Rancza w Tąpkowicach (woj. śląskie) odbędą się  Zawody Regionalne oraz Amatorskie w długodystansowych rajdach konnych. Już teraz na witrynie internetowej organizatorów można zapoznać się z galerią zdjęć z trasy, na której rozegrane zostaną poszczególne dystanse. Trasa wiedzie pośród pól, łąk, lasów i jezior. Jedno z okrążeń wiedzie malowniczą drogą wokół jeziora Chechło.
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 5 października 2009 r. po przez dostępny na stronie formularz zgłoszeniowy.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 16 września 2009
Końcówka tegorocznego sezonu zapowiada się na bardzo intensywną. W dniach 26 - 27 września jeźdźcy z całego Świata, w tym z Polski, będą rywalizować w Otwartych Mistrzostwach Europy, w Asyżu we Włoszech.W ten sam weekend w Zabajce zostaną rozegrane Mistrzostwa Okręgu, Zawody Regionalne oraz Zawody Amatorskie. Tydzień później (2 - 4.10) MPMK oraz ZO w Gieniuszach zamkną sezon ogólnopolski, a w Łukowem odbędzie się 4. Bieszczadzki Długodystansowy Rajd Konny. W kolejny weekend (10 - 11.10) odbędą się Zawody Regionalne i Amatorskie w Tąpkowicach, a 17 października ZR oraz ZA w Rusi Małej pod Ostródą.
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 73 z 83

Sponsorzy

amplus