Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 11 lipca 2009
Już niecałe dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia zawodów rajdowych w Kuźni Nowowiejskiej. Lista zgłoszonych zawodników prezentuje się imponująco, oprócz reprezentantów Polski, w konkursach międzynarodowych swój udział zaanonsowali zawodnicy z Bahrajnu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Holandii, Finlandii oraz Czech.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 05 lipca 2009
Podczas międzynarodowych zawodów w Pardubicach (Czechy), które zostały rozegrane w dniach 2 - 4 lipca trzecie miejsce z tempem 16.12 km/h  w konkursie CEIJY2* 120 km zajął Maciej Kosicki na koniu Euroland z JKS Jasiorówka. Dzięki temu startowi nasza para uzyskła kwalifikacje do Mistrzostw Świata Juniorów i Młodych Jeźdźców w Babolnej na Węgrzech, które odbędą się we wrześniu.
Szczegółowe wyniki konkursu CEIJY2* 120 km.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 30 czerwca 2009
Mistrzostwa Polski Młodych Koni odbędą się w późniejszym terminie. Nowa data to 2 - 4 października. W poprzednim terminie Mistrzostw (21-23.08), odbędą się Zawody Ogólnoposkie, w ramach których zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Podlasia.
Na obie imprezy serdecznie zaprasza organizator - KJ BIK Gieniusze.

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 24 czerwca 2009
Zawodnicy planujący start w Mistrzostwach Polski Seniorów (konkurs CEI3* 160 km) oraz Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców (konkurs CEIJY2* 120 km) na zawodach w Kuźni Nowowiejskiej proszeni są o kontakt z Maciejem Kacprzykiem.
Według Przepisów Ogólnych Polskiego Związku Jeździeckiego przyznanie medali może nastąpić pod warunkiem udziału  w Mistrzostwach przynajmniej sześciu zawodników.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 22 czerwca 2009
W kalendarzu są już dostępne propozycje Zawodów Międzynarodowych (CEI), Zawodów Ogólnopolskich (klasy L, P oraz N) oraz Zawodów Towarzyskich (konkurs LL "open" - 20 km dla zawodników oraz koni bez licencji WZJ/PZJ).
Wszystkie informacje o tych zawodach można znaleźć na stronie zawodów w kalendarzu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 19 czerwca 2009
Przedstawiamy wyniki Zawodów Regionalnych oraz Zawodów Amatorskich rozegranych w Dąbrówce 13 czerwca na terenie Stadniny Koni Wiśnicz. W sumie w 4 konkursach (ZR- 1*, ZR- P, ZA - L oraz ZR - LL) wzięło udział 10 par.
Zapraszamy również do zapoznania sie z relacją z tych zawodów oraz galerią zdjęć.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 16 czerwca 2009
W miniony weekend reprezentanci KJ Champion Łódź wzięli udział w zawodach międzynarodowych w Ermelo (Holandia). W konkursie CEI2* na dystansie 125 km 7 miejsce zajęła Olga Ciesielska na wałachu Naphal Tan z tempem 14,27 km/h. Startująca w tym samym konkursie Beata Dzikowska dosiadajaca klaczy Eva bu Turri została wyeliminowana na drugiej bramce weterynaryjnej po 70 km z powodu kulawizny konia.  Obie zawodniczki startowały na koniach zakupionych niedawno we Francji przez zawodnika ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z którym wiosną tego roku KJ Champion podjął współpracę. Sam Rashed Saeed Al Kamda zajął w tym konkursie 2 miejsce na koniu Taliesin z tempem 17,48 km/h.
Startujący w konkursie CEI3* Artur Landau dosiadający Lasko Du Clos został wyeliminowany po 125 km z powodu kulawizny konia.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 10 czerwca 2009
Przedstawiamy szczegółowy program zawodów w Kuźni Nowowiejskiej, które odbędą się w dniach 25 - 26 lipca.  Organizatorzy zapraszają aż na 9 konkursów, w tym 5 międzynarodowych (CEI3* 160 km, CEI2*/CEIJY2* 120 km, CEI1*/CEIJY1* 80 km), 3 krajowe  (N 80 km, P 50 km i L 30 km) oraz konkurs amatorski LL 20 km "OPEN" dla zawodników i koni bez licencji.
Propozycje zawodów czekają już tylko na zatwierdzenie i powinny ukazać się w najbliższym czasie.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 08 czerwca 2009
Przedstawiamy wyniki wszystkich konkursów rozegranych w miniony weekend podczas Zawodów Ogólnopolskich w Starych Żukowicach. Rozegrano 6 konkursów (2*, 1*, N, P, L oraz L amatorskie) w których wzieło udział 37 par.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 77 z 83

Sponsorzy

amplus