Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 03 czerwca 2009

logo PZJWszystkim zawodnikom planującym w bieżącym sezonie starty w zawodach międzynarodowych (również zawodach które odbędą się w Polsce) przypominamy, że nowe przepisy międzynarodowe wprowadzają nowe zasady kwalifikacji jeźdźców i koni do zawodów międzynarodowych (CEI). Zasady kwalifikacji do konkursów CEI zawarte są w przepisach FEI. Zasady kwalifikacji do konkursów CEI dla zawodników oraz koni, którzy brali udział w zawodach międzynarodowych przed 1 stycznia 2009 zawarte są w przepisach przejściowych ("Transitional Procedures for Endurance 2008/9"). Oba te dokumenty są dostępne w zakładce "Przepisy".

Zawodnikom, którzy planują starty na zawodach międzynarodowych (CEI), zarówno w kraju, jak i za granicą przypominamy również o konieczności wykupienia licencji międzynarodowych dla siebie oraz swoich koni. Do startów zagranicznych konieczny jest również paszport konia FEI. Do stratów w zawodach międzynarodowych  rozgrywanych w Polsce paszport FEI jest konieczny tylko do konkursu CEI3*.

Zawodnicy planujący swój start w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców muszą uwzględnić fakt, że oba te konkursy zostaną rozegrane w ramach zawodów CEI i w związku z tym do startu w obu tych konkursach trzeba będzie spełniać wymogi kwalifikacyjne zgodnie z przepisami międzynarodowymi (FEI). Do konkursów CEI2* oraz CEI3* można się zakwalifikować tylko i wyłącznie po przez starty w konkursach CEI (konkursy krajowe nie dają kwalifikacji).

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 02 czerwca 2009
W najbliższy weekend zostaną rozegrane Zawody Ogólnopolskie w Starych Żukowicach. Jak dotychczas do wszystkich konkursów zgłoszonych zostało 40 koni.
Szczegóły w liście zgłoszeń.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 02 czerwca 2009
Z przykrościa informujemy, że Zawody Regionalne oraz Zawody Amatorskie w Bieruniu, które miały odbyć się w dniach 27 - 28 czerwca zostały odwołane.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 27 maja 2009
W dniach 11 - 12 lipca w miejscowości Kurtuvenai odbędą się pierwsze w historii międzynarodowe zawody rajdowe na Litwie. Organizatorzy zapraszają na konkursy CEI/CEIJY 90 km oraz CEIJY 120 km. Propozcje są dostępne w kalendarzu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 25 maja 2009
W kalendarzu zawodów dostępne są już propozycje zawodów CEI Pardubice (Czechy). To pierwsze zawody międzynarodowe organizowane w tym mieście słynnym z "Wielkiej Pardubickiej". Organizatorzy zapraszają na 3 dystanse: CEI/CEIJY 90 km, CEI/CEIJY 120 km oraz CEI 160 km.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 21 maja 2009
Prezentujemy propozycje warunków kwalifikacji oraz zasad rozgrywania Mistrzostw Polski Młodych Koni w Długodystansowych Rajdach Konnych. Zawody te odbędą się w dniach 21 - 23 sierpnia br. w Gieniuszach. Planowane są konkursy dla koni 4-, 5- oraz 6-letnich. Sukces tych zawodów będzie w dużej mierze zależał od frekwencji, więc w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich właścicieli oraz jeźdźców młodych koni z tych kategorii wiekowych do zaprezentowania swoich podopiecznych w tych zawodach.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 21 maja 2009
W kalendarzu zawodów są już dostępne propozycje X Mistrzostw Polski Amatorów, XV Rajdu Konia Małopolskiego oraz Zawodów Regionalnych, które odbędą się w Raciechowicach, w dniach 3 - 5 lipca.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 16 maja 2009
Prezentujemy relację oraz wyniki poszczególnych konkursów z Zawodów Regionalnych oraz Zawodów Amatorskich, które odbyły się w dniach 1 - 2 maja w Łukowem, w Bieszczadach.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 16 maja 2009
Organizatorzy Zawodów Ogólnopolskich w Starych Żukowicach przypominają, że termin zgłoszeń mija 20 maja oraz proszą o nadsyłanie zgłoszeń w przygotowanych kwestionariuszach zgłoszeniowych: 
kwestionariusz zgłoszeniowy w formacie pdf
kwestionariusz zgłoszeniowy w formacie xls
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 następna > ostatnia >>

Strona 81 z 86

Sponsorzy

amplus