Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 24 lipca 2009
Pierwszego dnia zawodów w Kuźni Nowowiejskiej rozegrano 3 konkursy. Dystans 120 km najszybciej pokonała reprezentantka Holandii Yara de Boer dosiadająca Riki's Macho Man, która jednocześnie triumfowała w konkursie CEIJY2*. Konkurs CEI2* - 120 km wygrał Rashid Saeed Al Kamda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Druga była Kamila Kart na Cercie. Nagrodę Best Condition dla tego dystansu przyznano Riki's Macho Man.
Konkurs Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców i Juniorów nie został rozegrany z powodu zbyt małej liczby zawodników.
W konkursie krajowym klasy L na dystansie 30 km zwyciężyła Elżbieta Horbowiec dosiadająca Duhana.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 20 lipca 2009
Dziś mija ostateczny termin zgłoszeń na zawody do Kuźni Nowowiejskiej, które odbędą się w najbliższy weekend. Dotychczas zostało zgłoszonych ponad 80 koni, w tym 17 do konkursu CEI3* 160 km (4 polskie), 8 do konkursu CEI2* 120 km, 3 do konkursu CEIJY2* 120 km, 12 do konkursu CEI1* 80 km, 9 do konkursu klasy N, 17 do konkursu klasy P, 7 do konkursu klasy L oraz 10 do konkursu klasy LL.
W sumie do zawodów zgłosili się zawodnicy z 8 krajów: Finlandii, Danii, Holandii, Czech, Słowacji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Węgier oraz Polski.  Ostatecznie w zawodach weźmie również udział reprezentacja Bahrajnu.
Jutro zamieścimy szczegółowe listy startowe.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 17 lipca 2009
Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego obniżył wymagania dotyczące minimalnej liczby zawodników  startujących w Mistrzostwach Polski.  Przyznanie medali nastąpi pod warunkiem udziału  w Mistrzostwach przynajmniej czterech zawodników. Na dzień dzisiejszy do konkursu CEI3* 160 km, w ramach którego zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów jest zgłoszonych 6 par z Polski. Niestety do konkursu CEI2* 120 km, w ramach którego miały być rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców jest zgłoszona tylko jedna polska para.
W sumie do wszystkich konkursów w Kuźni Nowowiejskiej jak na razie zostało zgłoszonych ponad 60 koni, tym 8 do konkursu CEI3*. Niestety swoje zgłoszenie odwołała ekipa z Bahrajnu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 11 lipca 2009
Już niecałe dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia zawodów rajdowych w Kuźni Nowowiejskiej. Lista zgłoszonych zawodników prezentuje się imponująco, oprócz reprezentantów Polski, w konkursach międzynarodowych swój udział zaanonsowali zawodnicy z Bahrajnu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Holandii, Finlandii oraz Czech.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 05 lipca 2009
Podczas międzynarodowych zawodów w Pardubicach (Czechy), które zostały rozegrane w dniach 2 - 4 lipca trzecie miejsce z tempem 16.12 km/h  w konkursie CEIJY2* 120 km zajął Maciej Kosicki na koniu Euroland z JKS Jasiorówka. Dzięki temu startowi nasza para uzyskła kwalifikacje do Mistrzostw Świata Juniorów i Młodych Jeźdźców w Babolnej na Węgrzech, które odbędą się we wrześniu.
Szczegółowe wyniki konkursu CEIJY2* 120 km.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 30 czerwca 2009
Mistrzostwa Polski Młodych Koni odbędą się w późniejszym terminie. Nowa data to 2 - 4 października. W poprzednim terminie Mistrzostw (21-23.08), odbędą się Zawody Ogólnoposkie, w ramach których zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Podlasia.
Na obie imprezy serdecznie zaprasza organizator - KJ BIK Gieniusze.

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 24 czerwca 2009
Zawodnicy planujący start w Mistrzostwach Polski Seniorów (konkurs CEI3* 160 km) oraz Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców (konkurs CEIJY2* 120 km) na zawodach w Kuźni Nowowiejskiej proszeni są o kontakt z Maciejem Kacprzykiem.
Według Przepisów Ogólnych Polskiego Związku Jeździeckiego przyznanie medali może nastąpić pod warunkiem udziału  w Mistrzostwach przynajmniej sześciu zawodników.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 22 czerwca 2009
W kalendarzu są już dostępne propozycje Zawodów Międzynarodowych (CEI), Zawodów Ogólnopolskich (klasy L, P oraz N) oraz Zawodów Towarzyskich (konkurs LL "open" - 20 km dla zawodników oraz koni bez licencji WZJ/PZJ).
Wszystkie informacje o tych zawodach można znaleźć na stronie zawodów w kalendarzu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 19 czerwca 2009
Przedstawiamy wyniki Zawodów Regionalnych oraz Zawodów Amatorskich rozegranych w Dąbrówce 13 czerwca na terenie Stadniny Koni Wiśnicz. W sumie w 4 konkursach (ZR- 1*, ZR- P, ZA - L oraz ZR - LL) wzięło udział 10 par.
Zapraszamy również do zapoznania sie z relacją z tych zawodów oraz galerią zdjęć.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 następna > ostatnia >>

Strona 81 z 88

Sponsorzy

amplus