Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 27 maja 2009
W dniach 11 - 12 lipca w miejscowości Kurtuvenai odbędą się pierwsze w historii międzynarodowe zawody rajdowe na Litwie. Organizatorzy zapraszają na konkursy CEI/CEIJY 90 km oraz CEIJY 120 km. Propozcje są dostępne w kalendarzu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 25 maja 2009
W kalendarzu zawodów dostępne są już propozycje zawodów CEI Pardubice (Czechy). To pierwsze zawody międzynarodowe organizowane w tym mieście słynnym z "Wielkiej Pardubickiej". Organizatorzy zapraszają na 3 dystanse: CEI/CEIJY 90 km, CEI/CEIJY 120 km oraz CEI 160 km.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 21 maja 2009
Prezentujemy propozycje warunków kwalifikacji oraz zasad rozgrywania Mistrzostw Polski Młodych Koni w Długodystansowych Rajdach Konnych. Zawody te odbędą się w dniach 21 - 23 sierpnia br. w Gieniuszach. Planowane są konkursy dla koni 4-, 5- oraz 6-letnich. Sukces tych zawodów będzie w dużej mierze zależał od frekwencji, więc w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich właścicieli oraz jeźdźców młodych koni z tych kategorii wiekowych do zaprezentowania swoich podopiecznych w tych zawodach.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 21 maja 2009
W kalendarzu zawodów są już dostępne propozycje X Mistrzostw Polski Amatorów, XV Rajdu Konia Małopolskiego oraz Zawodów Regionalnych, które odbędą się w Raciechowicach, w dniach 3 - 5 lipca.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 16 maja 2009
Prezentujemy relację oraz wyniki poszczególnych konkursów z Zawodów Regionalnych oraz Zawodów Amatorskich, które odbyły się w dniach 1 - 2 maja w Łukowem, w Bieszczadach.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 16 maja 2009
Organizatorzy Zawodów Ogólnopolskich w Starych Żukowicach przypominają, że termin zgłoszeń mija 20 maja oraz proszą o nadsyłanie zgłoszeń w przygotowanych kwestionariuszach zgłoszeniowych: 
kwestionariusz zgłoszeniowy w formacie pdf
kwestionariusz zgłoszeniowy w formacie xls
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 16 maja 2009
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Zawodów Amatorskich, które odbędą się na terenie Stadniny Koni Wyścigowych Wiśnicz w Dąbrówce - Buczkowie w dniach 12 - 13 czerwca. Planowane dystanse to 20 km, 40 km oraz 60 km. W przypadku zainteresowania isteniej możliwość rozegrania Zawodów Regionalnych w klasach LL, L, P oraz N.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 08 maja 2009
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Zawodów Regionalnych oraz Zawodów Amatorskich w Zabajce, które odbędą się w dniach 16 - 17 maja. Planowane dystanse to LL - 20 km, L - 40 km, P - 60 km oraz 1* - 80 km.
 
Wpisany przez Monika Mikulska    środa, 06 maja 2009
W pierwszy weekend maja, na terenie Klubu Jeździeckiego BIK Geniusze państwa Wiesławy i Jerzego Maliszewskich, odbyły się zawody otwarcia sezonu rajdowego w Polsce.

W propozycjach zawodów było rozegranie 4 konkursów na dystansach od 30 do blisko 90 km (konkursy klasy L do 1*). Ostatecznie odbyły się jednak 3 konkursy - niestety nie przybyli zawodnicy zapisani wstępnie na nowy konkurs kategorii N.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 następna > ostatnia >>

Strona 81 z 86

Sponsorzy

amplus