Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 16 maja 2009
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Zawodów Amatorskich, które odbędą się na terenie Stadniny Koni Wyścigowych Wiśnicz w Dąbrówce - Buczkowie w dniach 12 - 13 czerwca. Planowane dystanse to 20 km, 40 km oraz 60 km. W przypadku zainteresowania isteniej możliwość rozegrania Zawodów Regionalnych w klasach LL, L, P oraz N.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 08 maja 2009
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Zawodów Regionalnych oraz Zawodów Amatorskich w Zabajce, które odbędą się w dniach 16 - 17 maja. Planowane dystanse to LL - 20 km, L - 40 km, P - 60 km oraz 1* - 80 km.
 
Wpisany przez Monika Mikulska    środa, 06 maja 2009
W pierwszy weekend maja, na terenie Klubu Jeździeckiego BIK Geniusze państwa Wiesławy i Jerzego Maliszewskich, odbyły się zawody otwarcia sezonu rajdowego w Polsce.

W propozycjach zawodów było rozegranie 4 konkursów na dystansach od 30 do blisko 90 km (konkursy klasy L do 1*). Ostatecznie odbyły się jednak 3 konkursy - niestety nie przybyli zawodnicy zapisani wstępnie na nowy konkurs kategorii N.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 05 maja 2009
Zapraszamy do zapoznania się  propozycjami Zawodów Ogólnopolskich w Starych Żukowicach, które odbędą się w dniach 5 - 7 czerwca. Organizatorzy przygotowali aż 5 konkursów: L - 36 km, P - 51 km, N - 82 km, 1* - 82 km oraz 2* - 124 km.
Równologle z ZO zostaną rozegrane konkursy amatorskie dla zawodników oraz koni bez licencji PZJ/WZJ na dystasach 22 km oraz 36 km.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 04 maja 2009
Czwarte miejsce, z tempem ponad 16 km/h zajęła para Olga Ciesielska - Label Du Magny na dystansie 160 km podczas zawodów międzynarodowych w Babolnej na Węgrzech. W  sumie w tym konkursie wystartowało 15 par, a ukończyło go 9. Drugi reprezentant KJ Champion Łódź, Artur Landau dosiadający Lasko du Clos został wyeliminowany po 100 km.
Więcej…
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    niedziela, 03 maja 2009
W pierwszych Zawodach Ogólnopolskich w tym sezonie rozegranych w Gieniuszach wzięło udział 33 startujących w klasach 1*, P oraz L. Na najdłuższym dystansie 89, 6 km triumfowała Kamila Urbańczyk dosiadająca Etomka. Para ta pokonała trasę w tempie 16,18 km/h. Drugi, z tym samym tempem, był Zbigniew Szczygieł, a trzeci Witalis Nikołajuk. W konkursie tym wystartowało 6 par, w tym 2 zawodników  z Litwy.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 29 kwietnia 2009
Pierwszy weekend maja będzie stał pod znakiem rajdów. Zawodnicy KJ Champion Łódź wezmą udział w zawodach międzynarodowych w Babolnej na Węgrzech. Olga Ciesielska na Label Du Magny oraz Artur Landau na Lasko będą szukać zagrywki do Mistrzostw Europy w konkursie CEI3* 160 km. Oprócz tego KJ Champion zabiera na Wegry trzy młode konie, które wezmą udział w konkursie na dystansie 60 km.
W Polsce natomiast sezon rajdowy rozpoczną Zawody Ogólopolskie w Gieniuszach (woj. podlaskie) oraz Zawody Regionalne i Amatorskie w Łukowym, w Bieszczadach.
Wszystkim startującym życzymy powodzenia!
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 23 kwietnia 2009
Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem tegorocznych zawodów w Raciechowicach. W tym roku będą obchodzić swój jubileusz Regionalny Amatorski Rajd Konia Małopolskiego oraz Mistrzostwa Polski Amatorów w Konnych Rajdach Długodystansowych. Oba te konkursy zostaną rozegrane po raz dziesiąty.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 19 kwietnia 2009
W ten weekend zawodnicy KJ Champion Łódź wzięli udział w międzynarodowych zawodach CEI Fischerhude w Niemczech. Artur Landau dosiadający czystej krwi wałacha francuskiej hodowli Crickiet du Pecher zajął 6 miejsce z tempem 14,42 km/h na dystansie CEI1* 80 km. Startująca na tym samym dystansie Olga Ciesielska dosiadająca Elpasa została wyeliminowana po 30 km z powodu kulawizny konia. W sumie w tym konkursie wzięło udział 28 par.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 następna > ostatnia >>

Strona 83 z 87

Sponsorzy

amplus