Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 04 maja 2009
Czwarte miejsce, z tempem ponad 16 km/h zajęła para Olga Ciesielska - Label Du Magny na dystansie 160 km podczas zawodów międzynarodowych w Babolnej na Węgrzech. W  sumie w tym konkursie wystartowało 15 par, a ukończyło go 9. Drugi reprezentant KJ Champion Łódź, Artur Landau dosiadający Lasko du Clos został wyeliminowany po 100 km.
Więcej…
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    niedziela, 03 maja 2009
W pierwszych Zawodach Ogólnopolskich w tym sezonie rozegranych w Gieniuszach wzięło udział 33 startujących w klasach 1*, P oraz L. Na najdłuższym dystansie 89, 6 km triumfowała Kamila Urbańczyk dosiadająca Etomka. Para ta pokonała trasę w tempie 16,18 km/h. Drugi, z tym samym tempem, był Zbigniew Szczygieł, a trzeci Witalis Nikołajuk. W konkursie tym wystartowało 6 par, w tym 2 zawodników  z Litwy.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 29 kwietnia 2009
Pierwszy weekend maja będzie stał pod znakiem rajdów. Zawodnicy KJ Champion Łódź wezmą udział w zawodach międzynarodowych w Babolnej na Węgrzech. Olga Ciesielska na Label Du Magny oraz Artur Landau na Lasko będą szukać zagrywki do Mistrzostw Europy w konkursie CEI3* 160 km. Oprócz tego KJ Champion zabiera na Wegry trzy młode konie, które wezmą udział w konkursie na dystansie 60 km.
W Polsce natomiast sezon rajdowy rozpoczną Zawody Ogólopolskie w Gieniuszach (woj. podlaskie) oraz Zawody Regionalne i Amatorskie w Łukowym, w Bieszczadach.
Wszystkim startującym życzymy powodzenia!
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 23 kwietnia 2009
Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem tegorocznych zawodów w Raciechowicach. W tym roku będą obchodzić swój jubileusz Regionalny Amatorski Rajd Konia Małopolskiego oraz Mistrzostwa Polski Amatorów w Konnych Rajdach Długodystansowych. Oba te konkursy zostaną rozegrane po raz dziesiąty.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 19 kwietnia 2009
W ten weekend zawodnicy KJ Champion Łódź wzięli udział w międzynarodowych zawodach CEI Fischerhude w Niemczech. Artur Landau dosiadający czystej krwi wałacha francuskiej hodowli Crickiet du Pecher zajął 6 miejsce z tempem 14,42 km/h na dystansie CEI1* 80 km. Startująca na tym samym dystansie Olga Ciesielska dosiadająca Elpasa została wyeliminowana po 30 km z powodu kulawizny konia. W sumie w tym konkursie wzięło udział 28 par.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 17 kwietnia 2009
Zawody międzynarodowe w Topolczankach planowane na 22- 24 maja prawdopodobnie nie odbędą się. W kalendarzu na stronie FEI na dzień dzisiejszy nie ma informacji o ich odwołaniu, ale takową można znaleźć m. in. na czeskiej stronie www.vytrvalost.com.
Dla zawodników, którzy planowali swój start na tych zawodach, alternatywą mogą być zawody w Bad Blumau (Austria), któe odbędą się w dniach 29 - 31 maja. Propozycje CEI Bad Blumau
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 14 kwietnia 2009
61 zawodów, w tym 22 rangi międzynarodowej (CEI), w sumie na dystansie 5540 km, łącznie 3288 startujących oraz 1528 jeźdźców - takie imponujące statystyki przedstawił Hallvard Sommeseth na spotkaniu jeźdźców, trenerów, właścicieli stajni oraz osób oficjalnych podsumowującym sezon 2008/09 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 02 kwietnia 2009
WEG2011431 marca Międzynarodowa Federacja Jeździecka podjęła decyzje o przyznaniu organizacji Igrzysk Jeździeckich w 2014 roku Francji. Igrzyska Jeździeckie odbywają się cyklicznie co cztery lata i są połączeniem Mistrzostw Świata w ośmiu dyscyplinach: skokach, ujeżdżeniu, WKKW, powożeniu, rajdach długodystansowych, reiningu, woltyżerce oraz parajeźdźectwie. w 2010 roku Igrzyska Jeździeckie zostaną rozegrane w Kentucky, w USA.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 31 marca 2009
W dniach 1 - 3.05 br. w ramach 3. Bieszczadzkiego Długodystansowego Rajdu Konnego w miejscowości Łukowe (Bieszczady) zostaną rozegrane konkursy amatorskie (towarzyskie) dla zawodników i koni bez licencji WZJ/PZJ na dystansie 20 i 40 km. Osoby zainteresowane rozegraniem Zawodów Regionalnych w klasie L, P i N proszone są o kontakt z organizatorem do dnia 10.04.2000 r.
Propozycje Zawodów Amatorskich>
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 następna > ostatnia >>

Strona 83 z 87

Sponsorzy

amplus