Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 03 marca 2009
Koń polskiW najnowszym, marcowym numerze miesięcznika "Koń Polski" można znaleźć artykuł autorstwa Mateusza Jaworskiego opisujący sylwetkę Certa - utytułowanego konia rajdowego, którego od kilku lat z powodzeniem dosiada zawodniczka KJ Chamipon Łódź Kamila Kart. Para ta wygrała zeszłoroczne Mistrzostwa Polski rozegrane w ramach zawodów CEI w Warce.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 23 lutego 2009
W dalszym ciągu aktualizujemy kalendarz zawodów rajdowych planowanych na ten sezon. Nowe imprezy to Zawody Regionalne w Niepołomicach, Bieruniu oraz miejscowości Łukowe. Zmianie uległa również data Zawodów Ogólnopolskich w Starych Żukowicach, które odbędą się w dniach 5 - 7.06. Jak na razie lista zawodów jest imponująca, planowanych jest aż 10 imprez regionalnych, 4 ogólnopolskie i 2 międzynarodowe!
Kalendarz 2009>
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    niedziela, 22 lutego 2009
Sala obradKonferencja odbyła się!
Po 3 latach przerwy to jest na pewno ważna informacja. Warto kultywować dobrą tradycję środowiska długodystansowych rajdów konnych.
W tym roku program konferencji został zrealizowany punktualnie i sprawnie. Głównym motywem konferencji były cztery referaty związane z żywieniem i użytkowaniem konia rajdowego. Referaty na wysokim poziomie merytorycznym uczyniły konferencję ważnym wydarzeniem szkoleniowym dla wszystkich rajdowców. Zawodnicy i trenerzy, którzy nie przyjechali - mają czego żałować.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 17 lutego 2009
logo PZJPrzedstawiamy program Konferencji Dyscypliny, która odbędzie się 21 lutego w Ośrodku Szkoleniowo - Hotelowym "Leśna Polana" usytuowanym w miejscowości Sękocin Las, położonym 16 km od centrum Warszawy, na zamkniętym zalesionym terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa, przy trasie E-77 Warszawa - Kraków. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 16 lutego 2009
Kalendarz zawodów rajdowych w sezonie 2009 uzupełniliśmy o cztery imprezy planowane na Podkarpaciu:
  1. 18 - 19.04 - Zawody Regionalne, Zawody Amatorskie - Zabajka
  2. 16 - 17.05 - Zawody Regionalne, Zawody Amatorskie - Zabajka
  3. 05 - 06.09 - Zawody Regionalne, Zawody Amatorskie - Pustków
  4. 26 - 27.09 - Mistrzostwa Okręgu - Zabajka
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 14 lutego 2009

W konkursie o Puchar Prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich 2009 zwyciężył reprezentant gospodarzy Yousef Ahmed Al Bloushi jadący na 12-letnim wałachu czystej krwi Charlandre El Sharif. Para ta ustanowiła nowy rekord świata na dystansie 160 km, pokonując  trasę w 6 godzin 30 minut i 53 sekundy (tempo 24,56 km/h). Drugi był Omair Husain Abdulla Al Bloushi  na Silversprings Kabir Awra. Obaj zawodnicy wjechali na metę razem. Trzeci, 3 minuty później, na mecie zameldował się Naser Al Marzouki dosiadający Kaysand Farrazah - co ciekawe koń ten triumfował w zeszłorocznej edycji President Cup. Nagrodę Best Condition przyznano koniowi Silversprings Kabir Awra. Beata Dzikowska oraz Cyryl ukończyli dystans na 29 miejscu z tempem 16,56 km/h! Brawo! 

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 13 lutego 2009

LogoJutro, polskie zawodniczki, Beata Dzikowska (Cyryl) oraz Kamila Kart (Cert) z KJ Champion Łódź wezmą udział w zawodach o Puchar Prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To 10 edycja tych prestiżowych zawodów, które zostaną rozegrane w Abu Dhabi. Ze 160 km trasą zmierzy się ponad 100 par, większość będą stanowić jeźdźcy z Bliskiego Wschodu, ale z zaproszenia organizatorów skorzystali również zawodnicy z Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, USA, Niemiec, Belgii oraz Australii.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 11 lutego 2009
Raciechowice W dniach 3 - 5 lipca w Raciechowicach (woj. małopolskie) odbędą się X Mistrzostwa Polski Amatorów w  Konnych Rajdach Długodystansowych, XV Rajd Konia Małopolskiego oraz III Zawody Regionalne w Konnych Rajdach Długodystansowych.
 
Zapraszamy do kalendarza zawodów 2009, który będziemy sukcesywnie uzupełniać o kolejne zawody zgłaszane przez organizatorów.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 08 lutego 2009

EWOLJest już dostępny najnowszy, 32 numer magazynu internetowego Enduranceworldonline. Numer rozpoczyna relacja z drugiego konkursu pucharowego "Gianats Series" dla  zawodników ważących minimum 75 kg bez siodła, który tym razem został rozegrany w Bahrajnie. Oprócz tego przeczytać można sprawozdanie z zawodów na Florydzie - ostatnich zawodów CEI rozegranych w USA w roku 2008, a także relacje z dwóch imprez rozegranych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w tym jednej wyłącznie dla kobiet.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 następna > ostatnia >>

Strona 84 z 86

Sponsorzy

amplus