Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 31 marca 2009

W odpowiedzi na oczekiwania początkujących zawodników oraz jeźdźców początkujących koni przedstawiamy syntetyczne opracowanie zasad zdobywania uprawnień pozwalających na starty w poszczególnych klasach konkursów rajdowych.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 31 marca 2009
W dniach 11 - 12 lipca br. roku w miejscowości Kurtuvenai zostaną rozegrane zawody CEI na dystansach 90 oraz 120 km. To pierwsze w historii zawody międzynarodowe w rajdach organizowane na Litwie. Zapraszamy na witrynę internetową organizatorów - www.kurtuva.lt
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 26 marca 2009
logo PZJZarząd Polskiego Związku Jeździeckiego 23 marca br. zatwierdził nowy Regulamin rozgrywania zawodów krajowych w dyscyplinie długodystansowe rajdy konne. Zawodników, organizatorów zawodów oraz sędziów zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 18 marca 2009
W Kalendarzu 2009 są dostępne propozycje Zawodów Ogólnopolskich w Gieniuszach (1 - 3 maja) oraz propozycje Zawodów Amatorskich w  Starych Żukowicach (5 - 7 czerwca), które zostaną rozegrane równolegle z planowanymi w tym samym terminie Zawodami Ogólnopolskimi.
Propozycje zawodów w Gieniuszach nie zostały jeszcze oficjalnie zatwierdzone, nastąpi to po zatwierdzeniu przez Zarząd PZJ nowego Regulaminu Dyscypliny.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 17 marca 2009
Z przykrością informujemy, że Zawody Regionalne oraz Amatorskie planowane na 18 - 19 kwietnia w Zabajce zostały odwołane.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 15 marca 2009
Wczoraj rano zmarł Paweł Syrek, który razem z Anią Gorzewską organizował w latach 1993-1996 niezapomniane Mistrzostwa Polski w Miłkach, gdzie  w 1993 roku po raz pierwszy MP odbyły się na dystansie 160 km. W Miłkach również po raz pierwszy w Polsce rozegrane zostały zawody CEI. Na terenie Mazur popularyzował dyscyplinę rajdów organizując wiele zawodów ogólnopolskich, regionalnych i towarzyskich.  Jako organizator zawodów służył radą Komisji Rajdów Długodystansowych PZJ.
Pogrzeb obędzie się  w piątek, 20 marca, o godzinie 13:00 w Łodzi Na Dołach.

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 06 marca 2009
W marcowym numerze miesięcznika "Świat Koni" można znaleźć artykuł wraz z wywiadem, autorstwa Mateusza Jaworskiego, o starcie zawodniczek KJ Champion Łódź na zawodach President Cup w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie). My publikujemy rozmowę z Beatą Dzikowską ze wspomnianego wyżej artykułu, w której reprezentantka Polski opowiada o swoich wrażeniach z Bliskiego Wschodu.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 04 marca 2009
logo PZJ Przedstawiamy propozycje Regulaminu Dyscypliny oraz Norm na Klasy sportowe na sezon 2009 przygotowane przez Komisje Rajdów PZJ. Zmiany dotyczą przede wszystkim nowej klasyfikacji dystansów, a także zasad zagrywania koni i jeźdźców. Zarówno Regulamin jak i Normy na Klasy sportowe zostaną przesłane do zatwierdzenia w Polskim Związku Jeździeckim 6 marca.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 03 marca 2009
Koń polskiW najnowszym, marcowym numerze miesięcznika "Koń Polski" można znaleźć artykuł autorstwa Mateusza Jaworskiego opisujący sylwetkę Certa - utytułowanego konia rajdowego, którego od kilku lat z powodzeniem dosiada zawodniczka KJ Chamipon Łódź Kamila Kart. Para ta wygrała zeszłoroczne Mistrzostwa Polski rozegrane w ramach zawodów CEI w Warce.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 następna > ostatnia >>

Strona 84 z 87

Sponsorzy

amplus