Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 11 lutego 2009
Raciechowice W dniach 3 - 5 lipca w Raciechowicach (woj. małopolskie) odbędą się X Mistrzostwa Polski Amatorów w  Konnych Rajdach Długodystansowych, XV Rajd Konia Małopolskiego oraz III Zawody Regionalne w Konnych Rajdach Długodystansowych.
 
Zapraszamy do kalendarza zawodów 2009, który będziemy sukcesywnie uzupełniać o kolejne zawody zgłaszane przez organizatorów.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 08 lutego 2009

EWOLJest już dostępny najnowszy, 32 numer magazynu internetowego Enduranceworldonline. Numer rozpoczyna relacja z drugiego konkursu pucharowego "Gianats Series" dla  zawodników ważących minimum 75 kg bez siodła, który tym razem został rozegrany w Bahrajnie. Oprócz tego przeczytać można sprawozdanie z zawodów na Florydzie - ostatnich zawodów CEI rozegranych w USA w roku 2008, a także relacje z dwóch imprez rozegranych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w tym jednej wyłącznie dla kobiet.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 06 lutego 2009

PZJZ dniem 1 stycznia 2009 r. Polski Związek Hodowców Koni rozpoczął wydawanie nowego paszportu urzędowego, w którym przewidziano możliwość dokonywania zapisów związanych z rejestracją koni w federacjach sportowych.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą z dn. 02.04.2004 r. o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, każdy koń musi posiadać paszport urzędowy, wystawiony przez odpowiedni podmiot prowadzący rejestr koniowatych. W Polsce są nimi: Polski Związek Hodowców Koni, Polski Klub Wyścigów Konnych, Związek Trakeński w Polsce, Polskie Towarzystwo Kuce Szetlandzkie, Stowarzyszenie Hodowców i Użytkowników Kłusaków.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 30 stycznia 2009

PZJWszystkich sympatyków rajdów zapraszamy na Konferencje Dyscypliny, która odbędzie się 21 lutego w Ośrodku Szkoleniowo - Hotelowym "Leśna Polana" usytuowanym w miejscowości Sękocin Las, położonym 16 km od centrum Warszawy, na zamkniętym zalesionym terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa, przy trasie E-77 Warszawa - Kraków.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 27 stycznia 2009

PZJNowa edycja przepisów międzynarodowych wprowadza wiele zmian i nowych regulacji  dotyczących zasad rozgrywania zawodów. Zmiany te zostaną również  wprowadzone do przepisów polskich.  Nowa klasyfikacja dystansów gwiazdkowych wymusza  zmiany w zasadach rozgrywania klas niższych (P, wprowadzenie N). Zmian wymagają również zasady kwalifikacji jeźdźców do poszczególnych klas konkursów oraz warunki startów koni.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 25 stycznia 2009
logo FEIOd 1 stycznia bieżącego roku obowiązuję nowa, siódma już edycja przepisów międzynarodowych. Najważniejsza zmiana tych przepisów to nowa klasyfikacja zawodów, o czym pisaliśmy już wcześniej.  Ale jest też kilka innych istotnych i ciekawych  zmian.

Dla zawodników biorących udział w zawodach międzynarodowych (CEI) zarówno w Polsce, jak i za granicą istotnym novum są zasady kwalifikacji do zawodów tego typu dla koni i zawodników.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 23 stycznia 2009

PZJMistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców (120 km) oraz Mistrzostwa Polski Seniorów (160 km) zostaną rozegrane w ramach zawodów CEI w Kuźni Nowowiejskiej w dniach 24 - 26 lipca. W obydwu przypadkach ukończenie tych konkursów w tempie minimum 12 km/h będzie dawało kwalifikacje do MŚJiMJ w Babolnej oraz ME w Asyżu.

Mistrzostwa Polski Młodych Koni zostaną rozegrane w Gieniuszach w dniach 21 - 23 sierpnia. Szczegółowe zasady konkursów oraz kwalifikacji do tych zawodów są jeszcze ustalane.

Znana jest również data Konferencji Dyscypliny, która odbędzie się 21 lutego. Miejsce jeszcze nie zostało ustalone.

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 22 stycznia 2009

President CupJak informowaliśmy wcześniej zawodniczki KJ Champion Łódź Beata Dzikowska oraz Kamila Kart w połowie lutego wezmą udział w prestiżowych zawodach President Cup rozgrywanych w Abu Dhabi (ZEA). Na stronie zawodów, którą prowadzi serwis Endurance.net, ukazała się pełna lista zaproszonych zawodników. Obok Polski same rajdowe potęgi takie jak Australia, Włochy czy Francja...

 

Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 21 stycznia 2009

PZJPublikujemy propozycje zmian w Regulaminie Dyscypliny proponowane przez Komisję Rajdów PZJ oraz wstępny kalendarz zawodów ogólnopolski oraz międzynarodowych w sezonie 2009 zatwierdzony przez Zarząd PZJ. Wstępny kalendarz zawodów pochodzi z witryny internetowej Polskiego Związku Jeździeckiego. Nie jest to ostateczna wersja, terminy oraz miejsca poszczególnych imprez mogą ulec zmianie, w dalszym ciągu trwają rozmowy z organizatorami zawodów

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 następna > ostatnia >>

Strona 85 z 86

Sponsorzy

amplus