Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 08 października 2014
1. PUCHAR MAŁOPOLSKI W TOWARZYSKICH RAJDACH KONNYCH  przechodzi do historii. Trochę żal, że już się skończyło, ale także nadzieja, że za rok znowu się spotkamy.
Na Finał Pucharu zawodnicy zjechali 04 października br. do gościnnego ośrodka „AlMar Arabians” w Jaworniku k/Myślenic prowadzonego przez byłych Mistrzów Polski w Amatorskich Rajdach Konnych, Aleksandrę Fus (2009) i Mariusza Pustułę (2010). Nie mogło być inaczej – impreza była przygotowana świetnie, profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 28 września 2014
W rozegranych wczoraj Mistrzostwach Świata Młodych Koni (konie 7-letnie, 120 km) w Samorinie na Słowacji, zwyciężył reprezentant Zjednoczonych Emiratów Arabskich Mansour Saeed Al Faresi dosiadający wyhodowanego we Francji angloaraba Tiswan Fageole (tempo 20,89 km/h). Drugi był Francuz Jean Philippe Frances dosiadający wałacha pół krwi arabskiej hodowli francuskiej Tinka La Majorie. Trzecie miejsce zajęła reprezentantka Francji Aurelie Cambe dosiadająca wałacha arabskiego Tismael de Vayros, również wyhodowanego we Francji.
Beata Szlezyngier-Jagielska dosiadająca wałacha czystej krwi o imieniu Zbrucz (Ekstern-Zgadula/Fawor)  zajęła 20 miejsce z tempem 12,80 km/h. Pozostałe polskie pary startujące w konkursie (Izabela Drażba i Debiut oraz Katarzyna Kłosek i Neide) zostały wyeliminowane.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 22 września 2014
Informujemy, że konferencja dyscypliny sportowych rajdów konnych odbędzie się 22 listopada 2014 r. na Ranchu pod Bocianem koło Tarczyna.
Organizator spotkania, Komisja Sportowych Rajdów Konnych PZJ, serdecznie zaprasza wszystkie osoby zaangażowane w naszą dyscyplinę.
Konferencja rozpocznie się około południa, a zakończy wspólną kolacją. Szczegółowy program zostanie opublikowany w późniejszym terminie.
Opłata za obiadokolację oraz nocleg ze śniadaniem wyniesie 110 zł od osoby. Rezerwacji należy dokonywać we własnym zakresie w Ranchu pod Bocianem.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 22 września 2014
W miniony weekend duża grupa jeźdźców z Polski wzięła udział w zawodach międzynarodowych na Litwie, w miejscowości Kurtuvenai.
W konkursie CEI2* 120 km drugie miejsce Agata Murawska na Milesie (tempo 16,44 km/h), a trzecie Beata Szlezyngier-Jagielska na Cesihusie (15,48 km/h), konkursu nie ukończyły Izabela Drażba (Gaj) oraz Anna Tarnowska (Bader).
W konkursie CEI1* 80 km pierwsze miejsce zajęła Magdalena Głód na Charyzmie (tempo 16,77 km/h), drugie Agnieszka Gutowska na Santim (16,35 km/h), trzecie Katarzyna Bohdanowicz na Eggero (16,35 km/h), a  szóste Andrzej Sanecki na Eddarze (12,42 km/h), konkursu nie ukończyła Katarzyna Kłosek (Cemir).
CEI Kurtuvenai (Litwa) 19-21.09.2014 - wyniki pdf151.57 KB
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 22 września 2014

W sobotę, 20 września br. Olga Ciesielska dosiadająca konia Rio Ibn Tsyt zajęła 2 miejsce w konkursie CEI3* 160 km podczas zawodów międzynarodowych w miejscowości Fontanafredda, we Włoszech (tempo 17,19 km/h). Gratulujemy!
Szczegółowe wyniki są dostępne tutaj.

 
Wpisany przez Krzysztof Pstruś    środa, 17 września 2014
13 września 2014 roku w Kamionce Wielkiej k/Nowego Sącza, przy udanej  pogodzie rozegrane zostały 4. zawody w ramach Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych, które zakończyły serię kwalifikacji do finału PUCHARU.
Przed nami FINAŁ PUCHARU w Jawornikuk/Myślenic, który odbędzie się w sobotę - 4 października 2014 - na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków rajdów konnych.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 12 września 2014
W związku z odwołaniem Mistrzostw Polski Seniorów, Mistrzostw Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców oraz zawodów międzynarodowych w sportowych rajdach konnych, które miały się odbyć w Zakrzowie w dniach 18-21 września br. Komisja Sportowych Rajdów Konnych PZJ zwraca się z prośbą do organizatorów zawodów w rajdach o zgłaszanie swoich kandydatur na organizację MPS oraz MPJiMJ.
Impreza miała by zostać rozegrana w październiku tego roku.
Prosimy przesyłać zgłoszenia do Joanny Gębarowskiej z biura PZJ do 19.09.2014 r.
 Po wpłynięciu ofert Komisja podejmie decyzję o miejscu i terminie rozegrania ww. zawodów.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 11 września 2014

Komunikat zarządu LKJ Lewada Zakrzów: "W imieniu Zarządu Ludowego Klubu Jeździeckiego "Lewada" informujemy, że z powodu intensywnych opadów deszczu oraz złych warunków na trasie rajdu, biorąc pod uwagę przede wszystkim dobro koni oraz bezpieczeństwo zawodników zmuszeni jesteśmy zrezygnować z organizacji Międzynarodowych i Krajowych Zawodów w Sportowych Rajdach Konnych, które miały się odbyć w dniach 18-21 września 2014. W związku z napiętym kalendarzem imprez Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej oraz naszego klubu, podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizacji zawodów w tym roku. Jest ona dla nas tym bardziej przykra, że do udziału w zawodach zgłosiło się siedemdziesiąt trzy pary z ośmiu krajów."

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 08 września 2014

Zapraszamy do zapozniania się z wynikami rozegranych w miniony weekend w Koczku Otwartych Mistrzostw Polski Młodych Koni, Zawodów Krajowych oraz Zawodów Amatorskich. Wkrótce relacja oraz zdjęcia.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 80

Sponsorzy

amplus