Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 10 kwietnia 2015
Zapraszamy do zapoznania sie ze zaktualizowanym kalendarzem zawodów. Dostępne są już propozycje Zawodów Regionalnych w Gieniuszach (15-17 maja br.).
Jednocześnie prosimy organizatorów zawodów o informację o ewentualnych korektach.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 01 kwietnia 2015
Równolegle z konkursami amatorskimi w ramach Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach będą rozgrywane zawody regionalne z konkursami od klasy LL do 1* - w zależności od zgłoszeń zawodników jeżdżących sportowo.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 01 kwietnia 2015
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami pierwszych w sezonie 2015 Zawodów Regionalnych, które zostaną rozegrane w dniach 10-11 kwietnia br., w Ciosnach, w Klubie Jeździeckim Champion.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 13 marca 2015

W dniu 25 lipca 2015 r. na Ranczu Siódmy koń w Błotnicy zostaną rozegrane Zawody Amatorskie pod nazwą "Pierwszy Dolnośląski Rajd Długodystansowy". Organizatorzy przewidują konkursy w klasach LL (19 km) oraz L (38 km).

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 07 marca 2015
Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z nowym Regulaminem Dyscypliny, obowiązującym od 1 marca br. Zmiany dotyczą m.in. przywrócenia Zawodów Ogólnopolskich i Regionalnych, zamiast Zawodów Krajowych.
Jednocześnie prosimy organizatorów zawodów o informacje dotyczące rangi planowanych imprez w celu aktualizacji kalendarza zawodów na stronie endurance.pl.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 15 lutego 2015

Rozpoczeliśmy uzupełnianie Kalendarza zawodów 2015. Prosimy organizatorów zawodów o kontakt i informację o ewentualnych korektach oraz zgłoszeniach planowanych imprez.

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 08 lutego 2015
Spotkanie Organizatorów Drugiego Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych odbyło się, dzięki uprzejmości p. Jerzego Rachwała, w jego przytulnej kawiarence na Zarabiu w Myślenicach, w dniu 31 stycznia 2015 roku.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 02 lutego 2015

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego na zebraniu w dniu 29.01.2015 roku zatwierdził kandydaturę Beaty Szlezyngier-Jagielskiej na Przewodniczącego Komisji – Menadżera Sporotwych Rajdów Konnych.

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 26 stycznia 2015

Trawają prace powołanych przez Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego Komisji ds. konkursów ofert na stanowiska Przewodniczących Komisji - Menadżerów konkurencji. Aplikację w odpowiedzi na ogłoszony konkurs na stanowisko Menadżera Rajdów wysłała jedna osoba - Beata Szlezyngier-Jagielska.
Zgodnie z przyjętym harmonogramem, w poniedziałek 2 lutego br. Zarząd poda do publicznej wiadomości nazwiska Menadżerów poszczególnych konkurencji jeździeckich.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 83

Sponsorzy

amplus