Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 08 września 2014
Prezentujemy listę zgłoszonych par na zawody CEI oraz CEN, które odbędą się w Zakrzowie w dniach 18-21 września 2014.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 29 sierpnia 2014
W rozegranym wczoraj konkursie rajdowym na Światowych Igrzyskach Jeździeckich 2014 zwyciężył Szejk Hamdan Al Maktoum dosiadający klaczy czystej krwi arabskiej Yamamah wyhodowanej w Australii (oryginalne imię to Kurrajong Concorde). Zwycięska para pokonała 160 km trasę z tempem 19,68 km/h. Druga była holenderka Marijke Visser (koń Laiza de Jalima), a trzeci reprezentant Kataru Abdulrahman Al Sulaiteen (Koheilan Kincso).
Drużynowo zwyciężyła Hiszpania, przed Francją oraz Szwajcarią.
Bardzo trudną, błotnistą trasę ukończyło tylko 38 par ze 166 startujących, tylko 3 dryżyny ukończyły rywalizację w 3 osobowym składzie. Z konkursu zostały również wyeliminowane polskie pary (Kamila Kart oraz Ryszard Zieliński).
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 27 sierpnia 2014

Już jutro o 7:00 rano 170 par stanie na starcie konkursu rajdowego na Światowych Igrzyskach Jeździeckich rozgrywanych w tym roku we fancuskim Caen, w Normandii. Polska będzie reprezentowana przez Kamilę Kart oraz Ryszarda Zielińskiego. Wyniki będzie można śledzić na żywo na stronie orgaznizatora.

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 22 sierpnia 2014

Prezentujemy propozycje Zawodów Krajowych, Mistrzostw Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców oraz Mistrzostw Polski Seniorów w Zakrzowie.

CEN, MPS, MPJiMJ Zakrzów 18-21.09.2014 - propozycje
pdf455.64 KB

 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 21 sierpnia 2014
Organizatorzy Otwartych Mistrzostw Polski Młodych Koni w Koczku informują, że w konkursach klas L oraz P w przypadku zgłoszenia koni starszych, nie spełniających kryterium wieku, będzie przeprowadzona dodatkowa, otwarta klasyfikacja z uwzględnieniem wszystkich koni startujących w danym konkursie.
W konkursie klasy N nie może być zastosowana wspólna klasyfikacja z uwagi na odmienne zasady MPMK (punkty oraz waga minimalna). Konkurs klasy N z oddzielną klasyfikacją zostanie rozegrany gdy zgłoszą się do niego minimum trzy pary. Jeśli chętnych będzie mniej, starsze konie nie będą klasyfikowane i nie będzie im przysługiwało prawo do nagród. Uzyskają one, jak i ich jeźdźcy, wpis do książeczek o ukończonym konkursie (tzw. zagrywka).
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 13 sierpnia 2014
Od 1 sierpnia br. obowiązują nowe przepisy FEI. Zainteresowane osoby zapraszamy do działu Przepisy międzynarodowe (FEI), gdzie można zapoznać się z nowymi regulacjami oraz wyjaśnienami do wprowadzonych zmian.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 12 sierpnia 2014
Zapraszamy do zapoznania się z czekającymi na zatwierdzenie w PZJ propozycjami Otwartych Mistrzostw Polski Młodych Koni, które odbędą się w Koczku w dniach 5-6 września br.
W Otwartych Mistrzostwach Polski Młodych Koni mogą wziąć udział także konie nie spełniające warunków rodowodowych i kwalifikacyjnych wg regulaminu PZHK. Wszystkie konie będą klasyfikowane łącznie w Otwartych Mistrzostwach Polski Młodych Koni. Z tej klasyfikacji zostaną wyłonione najlepsze konie spełniające warunki PZHK i będą one klasyfikowane w Mistrzostwach Polski Młodych Koni.
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    czwartek, 07 sierpnia 2014
W dniu 2 sierpnia 2014 roku w Łopusznej k/Nowego Targu, przy pięknej pogodzie rozegrane zostały trzecie zawody w ramach Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych, które równocześnie reaktywowały Mistrzostwa Polski Amatorów w Sportowych Rajdach Konnych .

Na tle malowniczego Dworku Tetmajerów po raz 12-ty do zmagań o tytuł rajdowego Mistrza Polski Amatorów  w dwóch kategoriach (kat. dużych koni i kat. małych koni) - stanęło 22 zawodników.

MISTRZEM POLSKI AMATORÓW na rok 2014 w kat. dużych koni została Agata Data (LKS Hejnał Krzyszkowice)startująca na 9-letnim wałachu Willkan (oo), a w kat. małych koni Urszula Zając (Agroturystyka Cwał Łyczanka) na 7 letnim kucu Markiz.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 03 sierpnia 2014
Wczoraj w Ciosnach koło Łodzi rozegrano kolejne Zawody Krajowe kat. B. W 4 konkursach wzięło udział w sumie 37 par, w tym aż 21 w klasie P! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.
Jednocześnie informujemy, że kolejne zawody w Ciosnach zapowiadane na 22-23 sierpnia nie odbędą się. Organizatorzy z KJ Champion zapraszają na następne zawody w październiku.

ZK Ciosny 1-2.08.2014 - wynikipdf236.09 KB
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 80

Sponsorzy

amplus