EnduracePL na Facebook

CEI Babolna - wyniki
Czwarte miejsce, z tempem ponad 16 km/h zajęła para Olga Ciesielska - Label Du Magny na dystansie 160 km podczas zawodów międzynarodowych w Babolnej na Węgrzech. W  sumie w tym konkursie wystartowało 15 par, a ukończyło go 9. Drugi reprezentant KJ Champion Łódź, Artur Landau dosiadający Lasko du Clos został wyeliminowany po 100 km.
Label Du Magny (Naquib - Saida El Bignorve/Magic Ould Mag)  to 10 - letnia klacz czystej krwi arabskiej hodowli francuskiej zakupiona przez właścicielkę KJ Champion Łódź, Beatę Dzikowską w zeszłym roku. W sezonie 2008 klacz ta była 22 z tempem 13,03 km/h w konkursie 119 km na zawodach CEI Vittel (Francja)  pod Beatą Dzikowską. Para ta startowała również w zeszłorocznych Mistrzostwach Polski w Warce, ale została wyeliminowana z powodu kulawizny.
Olga Ciesielska oraz Label Du Magny dzięki wynikowi na Węgrzech  zdobyły kwalifikacje na tegoroczne Mistrzostwa Europy Seniorów, które odbędą się w Asyżu we Włoszech.
Oprócz tego trzy młode konie  z KJ Champion wystartowały na krajowym dystansie 60 km. Ersted pod Beatą Dzikowską zajął 14 miejsce z prędkością 14,6 km/h, Elos pod Kamilą Kart z taką samą prędkością był 13, a znana już z udanych startów w zeszłym roku Peoria pod zawodnikiem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Rashidem Saeed Al Kamda - zajęła miejsce 9 (prędkość 15,7 km/h).