Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Egzaminy na odznaki PZJ
Serdecznie zapraszam po raz kolejny na egzaminy na brązową, srebrną i złotą odznakę rajdową PZJ. Egzaminy odbędą się 13 września 2020 roku, w niedzielę, w czarującej scenerii zamkowej w bardzo urokliwym miejscu na mapie Polski. Miła atmosfera i niezapomniane wrażenia gwarantowane.
http://artemor.pzj.pl/

Koszt egzaminów:
- brązowa odznaka - 120 zł
- srebrna odznaka - 180 zł
- złota odznaka - 200 zł
(obowiązuje przedpłata w wysokości 100 zł na numer konta, który będzie podany wraz ze szczegółowym harmonogramem egzaminów w mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia o uczestnictwie).
Termin zgłoszeń - 3 września 2020 roku.

Wymagania egzaminacyjne na brązową odznakę:
- część praktyczna m.in. jazda konna na ujeżdżalni/placu (ruszanie ze stój, zatrzymanie i cofanie, jazda stępem, poprawne przejście do kłusa i galopu, trzymanie równowagi oraz zachowanie płynności tych chodów, zademonstrowanie prawidłowego półsiadu (lub dosiadu odciążającego) w kłusie i galopie, ocena dosiadu jeźdźca z zachowaniem odpowiedniej równowagi, ocena kontroli nad koniem w czasie jazdy. Komisja ocenia poprawność dosiadu jeźdźca oraz kontrolę sprawowaną nad koniem podczas jazdy).
Zwolnieni z egzaminu praktycznego są zawodnicy, którzy ukończyli konkurs klasy L podczas zawodów.
- część teoretyczna - rozmowa. Można posiłkować się pytaniami zamieszczonymi na stronie PZJ (od 1 do 276, obligatoryjnie pytania od 261 do 276).

Wymagania egzaminacyjne na srebrną odznakę:
- część praktyczna - automatycznie zaliczona przez zawodników, którzy ukończyli konkurs zgodnie z zasadami klasy P podczas zawodów.
- część teoretyczna - pdfhttp://pzj.pl

Wymagania egzaminacyjne na złotą odznakę:
- część praktyczna - automatycznie zaliczona przez zawodników, którzy ukończyli konkurs zgodnie z zasadami klasy N podczas zawodów.
- część teoretyczna - pdfhttp://pzj.pl

Istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu konia do egzaminu praktycznego na brązową odznakę.

Organizatorowi zależy na przyjacielskiej atmosferze i dobrych relacjach wzajemnych środowiska rajdowego w związku z czym godziny rozpoczęcia i zakończenia egzaminów na tą chwilę są orientacyjne. Postaramy się dopasować do Państwa w miarę możliwości i potrzeb.

Przydatne linki:

pdfhttp://pzj.pl/ - pytania brązowa rajdkowa

pdfhttp://pzj.pl/ - regulamin

pdfhttps://www.pzj.pl - pytania_srebrna_rajdowa.pdf

pdfhttps://www.pzj.pl - pytania_zlota_rajdowa.pdf

Zatem serdecznie zapraszamy wraz z komisją egzaminacyjną i życzymy zaliczenia brakujących konkursów w przededniu egzaminów na naszych zawodach w Kliczkowie.
Miedzynarodowe zawody w sportowych rajdach konnych

Mail do zgłoszeń: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon kontaktowy: 603499848
Do miłego zobaczenia - Ania Krzesiewicz
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    czwartek, 16 lipca 2020
 

Sponsorzy

amplus