Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Komisja Rajdów Długodystansowych
List Michała Kaźmierczyka do Komisji Rajdów PZJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 27 lipca 2010 08:00

Na prośbę nadawcy publikujemy list Michała Kaźmierczyka do Komisji Rajdów PZJ w sprawie decyzji Sędziego Głównego dotyczącej eliminacji Konia Wiśnicz Nowy podczas zawodów w długodystansowych rajdach konnych rozegranych w Starych Żukowicach w dniach 9-11 lipca 2010.

 
Warunki startów w konkursach międzynarodowych w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
poniedziałek, 21 czerwca 2010 12:58

Wszystkim zawodnikom planującym starty w konkursach międzynarodowych na zawodach w Starych Żukowicach i Kuźni Nowowiejskiej przypominamy o konieczności wykupienia licencji międzynarodowych dla siebie oraz swoich koni. Licencje te kupuje się poprzez biuro PZJ (koszt 10 CHF).
Zgodnie z Przepisami Ogólnymi FEI (wyd. 23, Art. 137) do stratów w zawodach międzynarodowych  rozgrywanych w Polsce paszport FEI jest konieczny do konkursów CEI3* oraz CEI/CEIJY2*. W konkursach CEI/CEIJY1* mogą startować konie z paszportem narodowym.

 
Sprawa wyników ZR w Łukowem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
poniedziałek, 31 maja 2010 16:47

Komisja Rajdów PZJ informuje, że w związku z wyjaśnieniem powodów  obniżenia minimalnego tempa w konkursach klas L i N rozegranych na Zawodach Regionalnyach w Łukowem w dniach 7 - 9 maja br. wyniki te są uznane za prawidłowe. Poniżej publikujemy list Sędziego Głównego tych zawodów wyjaśniający okoliczności obniżenia tempa minimalnego.

Więcej…
 
Dyskusja wokół wyników ZR w Łukowem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 26 maja 2010 08:13

Podczas Zawodów Regionalnych w Łukowem obniżono minimalne tempo w konkursach klas L i N. Wyniki tych konkursów nie zostały opatrzone komentarzem wyjaśniającym powód obniżenia minimalnego tempa. Komisja DRK zwróci się do Sędziego Głównego oraz Telegata Technicznego z prośbą o wyjaśnienie powodów zmiany warunków rozegrania konkursów.

 
Propozycja alternatywnego regulaminu odznak rajdowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
czwartek, 18 marca 2010 21:13

Dnia 15 marca br. w siedzibie Polskiego Związku Jeździeckiego odbyło się spotkanie Przewodniczącego Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Wacława Pruchniewicza, Wiceprezesa PZJ Radosława Wiszniowskiego oraz członka Komisji Rajdów PZJ Maciej Kacprzyka. Na spotkaniu obecni byli również Jerzy Maliszewski oraz Witalis Nikołajuk. Spotkanie to dotyczyło projektu regulaminu zdobywania odznak specjalistycznych w dyscyplinie rajdów długodystansowych.

Więcej…
 
Komisja Zawodnicza PZJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 16 lutego 2010 11:34

W 2009 roku Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego, na wzór struktury przyjętej w Polskim Komitecie Olimpijskim, podjął decyzję o utworzeniu w PZJ Komisji Zawodniczej. Zarząd PZJ przyjął, że w Komisji Zawodniczej znajdą się reprezentanci wszystkich dyscyplin jeździeckich, nad którymi pieczę sprawuje PZJ. Przyjęto następujący podział reprezentacji w  Komisji:

 • Dyscypliny olimpijskie – każda z dyscyplin ma prawo do 2 reprezentantów w Komisji

 • Dyscypliny nieolimpijskie – każda z dyscyplin ma prawo do 1 reprezentanta w Komisji

W związku z faktem, iż nie wszystkie dyscypliny zaproponowały  swych kandydatów, Zarząd PZJ apeluje do środowiska zawodniczego, aby do 31 marca 2010 r. przedstawiło propozycje składu Komisji Zawodniczej , co umożliwi jej powołanie.

W związku z tym Komisja Rajdów PZJ prosi o składanie propozycji dotyczących reprezentanta zawodników rajdowych e-mailem na adres Macieja Kacprzyka, lub o wpisy na forum.

 
Sprawozdanie z Konfererencji Rajdowej w Kuźni Nowowiejskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Bereznowski   
wtorek, 09 lutego 2010 10:34

23 stycznia 2010 roku w Ośrodku Jeździeckim Kuźnia Nowowiejska odbyła się Konferencja Organizacyjno-szkoleniowa Dyscypliny Długodystansowych Rajdów Konnych zorganizowana przez Komisję Długodystansowych Rajdów Konnych PZJ.  W Konferencji wzięło udział ok. 40 osób.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5

Sponsorzy

amplus