Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Komisja Rajdów Długodystansowych
Dyskusja wokół wyników ZR w Łukowem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 26 maja 2010 08:13

Podczas Zawodów Regionalnych w Łukowem obniżono minimalne tempo w konkursach klas L i N. Wyniki tych konkursów nie zostały opatrzone komentarzem wyjaśniającym powód obniżenia minimalnego tempa. Komisja DRK zwróci się do Sędziego Głównego oraz Telegata Technicznego z prośbą o wyjaśnienie powodów zmiany warunków rozegrania konkursów.

 
Propozycja alternatywnego regulaminu odznak rajdowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
czwartek, 18 marca 2010 21:13

Dnia 15 marca br. w siedzibie Polskiego Związku Jeździeckiego odbyło się spotkanie Przewodniczącego Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Wacława Pruchniewicza, Wiceprezesa PZJ Radosława Wiszniowskiego oraz członka Komisji Rajdów PZJ Maciej Kacprzyka. Na spotkaniu obecni byli również Jerzy Maliszewski oraz Witalis Nikołajuk. Spotkanie to dotyczyło projektu regulaminu zdobywania odznak specjalistycznych w dyscyplinie rajdów długodystansowych.

Więcej…
 
Komisja Zawodnicza PZJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 16 lutego 2010 11:34

W 2009 roku Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego, na wzór struktury przyjętej w Polskim Komitecie Olimpijskim, podjął decyzję o utworzeniu w PZJ Komisji Zawodniczej. Zarząd PZJ przyjął, że w Komisji Zawodniczej znajdą się reprezentanci wszystkich dyscyplin jeździeckich, nad którymi pieczę sprawuje PZJ. Przyjęto następujący podział reprezentacji w  Komisji:

 • Dyscypliny olimpijskie – każda z dyscyplin ma prawo do 2 reprezentantów w Komisji

 • Dyscypliny nieolimpijskie – każda z dyscyplin ma prawo do 1 reprezentanta w Komisji

W związku z faktem, iż nie wszystkie dyscypliny zaproponowały  swych kandydatów, Zarząd PZJ apeluje do środowiska zawodniczego, aby do 31 marca 2010 r. przedstawiło propozycje składu Komisji Zawodniczej , co umożliwi jej powołanie.

W związku z tym Komisja Rajdów PZJ prosi o składanie propozycji dotyczących reprezentanta zawodników rajdowych e-mailem na adres Macieja Kacprzyka, lub o wpisy na forum.

 
Sprawozdanie z Konfererencji Rajdowej w Kuźni Nowowiejskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Bereznowski   
wtorek, 09 lutego 2010 10:34

23 stycznia 2010 roku w Ośrodku Jeździeckim Kuźnia Nowowiejska odbyła się Konferencja Organizacyjno-szkoleniowa Dyscypliny Długodystansowych Rajdów Konnych zorganizowana przez Komisję Długodystansowych Rajdów Konnych PZJ.  W Konferencji wzięło udział ok. 40 osób.

Więcej…
 
Propozycje zmian w regulaminie oraz zasady zdobywania odznak specjalistycznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
piątek, 29 stycznia 2010 08:21
Przedstawiamy propozycje zmian w Regulaminie Dyscypliny przgotowane przez Komisję Rajdów PZJ. Wszystkie zmiany zostały ujęte w aneksie do regulaminu. Prezentujemy również propozycje Regulaminu Zdobywania Odznak Specjalistycznych.
KR czeka na  komentarze i uwagi w postaci e-maili oraz wpisów na forum.
 
Seminarium Belidny Hitzler PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 19 stycznia 2010 08:52
W związku z licznymi pytaniami informujemy, że seminarium szkoleniowe Belindy Hitzler, które odbędzie się na Konferencji Rajdowej w Kuźni Nowowiejskiej, będzie tłumaczone na język polski. Zapraszamy wszystkie osoby, które interesują się rajdami – nie tylko te, które już rozpoczęły starty, ale także te planujące dopiero swą przygodę z tą dyscypliną. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Więcej…
 
Konferencja Rajdowa - zmiana programu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
poniedziałek, 18 stycznia 2010 14:43
Komisja Rajdów informuje, ze w związku z terminem przyjazdu Belindy Hitzler zmianom uległ program Konferencji Rajdowej, która odbędzie się 23 stycznia br. w Kuźni Nowowiejskiej.
Część szkoleniowa obędzie się po przerwie obiadowej. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5

Sponsorzy

amplus