Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Komisja Rajdów Długodystansowych
Nowy Regulamin zatwierdzony! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
czwartek, 26 marca 2009 08:21
logo PZJZarząd Polskiego Związku Jeździeckiego 23 marca br. zatwierdził nowy Regulamin rozgrywania zawodów krajowych w dyscyplinie długodystansowe rajdy konne. Zawodników, organizatorów zawodów oraz sędziów zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem.

Więcej…
 
Regulamin oraz Normy na Klasy Sportowe 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 04 marca 2009 16:32
logo PZJ Przedstawiamy propozycje Regulaminu Dyscypliny oraz Norm na Klasy sportowe na sezon 2009 przygotowane przez Komisje Rajdów PZJ. Zmiany dotyczą przede wszystkim nowej klasyfikacji dystansów, a także zasad zagrywania koni i jeźdźców. Zarówno Regulamin jak i Normy na Klasy sportowe zostaną przesłane do zatwierdzenia w Polskim Związku Jeździeckim 6 marca.
Więcej…
 
Konferencja 2009 - program PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 17 lutego 2009 09:18
logo PZJPrzedstawiamy program Konferencji Dyscypliny, która odbędzie się 21 lutego w Ośrodku Szkoleniowo - Hotelowym "Leśna Polana" usytuowanym w miejscowości Sękocin Las, położonym 16 km od centrum Warszawy, na zamkniętym zalesionym terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa, przy trasie E-77 Warszawa - Kraków. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00.
Więcej…
 
Komunikat PZHK i PZJ na temat wspólnego paszportu koni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
piątek, 06 lutego 2009 08:35

PZJZ dniem 1 stycznia 2009 r. Polski Związek Hodowców Koni rozpoczął wydawanie nowego paszportu urzędowego, w którym przewidziano możliwość dokonywania zapisów związanych z rejestracją koni w federacjach sportowych.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą z dn. 02.04.2004 r. o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, każdy koń musi posiadać paszport urzędowy, wystawiony przez odpowiedni podmiot prowadzący rejestr koniowatych. W Polsce są nimi: Polski Związek Hodowców Koni, Polski Klub Wyścigów Konnych, Związek Trakeński w Polsce, Polskie Towarzystwo Kuce Szetlandzkie, Stowarzyszenie Hodowców i Użytkowników Kłusaków.

Więcej…
 
Informacje KR: Konferencja Rajdowa 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
piątek, 30 stycznia 2009 19:10

PZJWszystkich sympatyków rajdów zapraszamy na Konferencje Dyscypliny, która odbędzie się 21 lutego w Ośrodku Szkoleniowo - Hotelowym "Leśna Polana" usytuowanym w miejscowości Sękocin Las, położonym 16 km od centrum Warszawy, na zamkniętym zalesionym terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa, przy trasie E-77 Warszawa - Kraków.

Więcej…
 
Informacje w KR: Porpozycje zmian w Regulaminie Dyscypliny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 27 stycznia 2009 00:00

PZJNowa edycja przepisów międzynarodowych wprowadza wiele zmian i nowych regulacji  dotyczących zasad rozgrywania zawodów. Zmiany te zostaną również  wprowadzone do przepisów polskich.  Nowa klasyfikacja dystansów gwiazdkowych wymusza  zmiany w zasadach rozgrywania klas niższych (P, wprowadzenie N). Zmian wymagają również zasady kwalifikacji jeźdźców do poszczególnych klas konkursów oraz warunki startów koni.

Więcej…
 
Informacje KR: zmiany w kalendarzu, data konferencji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
piątek, 23 stycznia 2009 16:15

PZJMistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców (120 km) oraz Mistrzostwa Polski Seniorów (160 km) zostaną rozegrane w ramach zawodów CEI w Kuźni Nowowiejskiej w dniach 24 - 26 lipca. W obydwu przypadkach ukończenie tych konkursów w tempie minimum 12 km/h będzie dawało kwalifikacje do MŚJiMJ w Babolnej oraz ME w Asyżu.

Mistrzostwa Polski Młodych Koni zostaną rozegrane w Gieniuszach w dniach 21 - 23 sierpnia. Szczegółowe zasady konkursów oraz kwalifikacji do tych zawodów są jeszcze ustalane.

Znana jest również data Konferencji Dyscypliny, która odbędzie się 21 lutego. Miejsce jeszcze nie zostało ustalone.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 5

Sponsorzy

amplus