Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Komisja Rajdów Długodystansowych
Belinda Hitzler na Konferencji Rajdowej 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 06 stycznia 2010 11:40
Głowną częścią tegorocznej Konferencji Rajdowej, która odbędzie się 23 stycznia br. w Kuźni Nowowiejskiej, będzie seminarium Belindy Hitzler - utytułowanej zawodniczki z Niemiec. Prelegentka podzieli się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami związanymi z takimi tematami jak: wybór konia do rajdów, trening konia rajdowego, żywienie i suplementacja, opieka w czasie codziennego treningu oraz zawodów. Wykład będzie trwał około 4 godzin, początek o 10. Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany jutro.
 
Konferencja Rajdowa 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
poniedziałek, 04 stycznia 2010 10:17
Informujemy, że Konferencja Rajdowa 2010 odbędzie się 23 stycznia br. w Kuźni Nowowiejskiej. Początek jednodniowgo  spotkania planowany jest na godzinę 10. Szczegółowy  program zostanie podany w tym tygodniu.
 
Start w Mistrzostwach Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 24 czerwca 2009 16:01
Zawodnicy planujący start w Mistrzostwach Polski Seniorów (konkurs CEI3* 160 km) oraz Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców (konkurs CEIJY2* 120 km) na zawodach w Kuźni Nowowiejskiej proszeni są o kontakt z Maciejem Kacprzykiem.
Według Przepisów Ogólnych Polskiego Związku Jeździeckiego przyznanie medali może nastąpić pod warunkiem udziału  w Mistrzostwach przynajmniej sześciu zawodników.
 
Starty w zawodach międzynarodowych (CEI) w sezonie 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 03 czerwca 2009 00:00

logo PZJWszystkim zawodnikom planującym w bieżącym sezonie starty w zawodach międzynarodowych (również zawodach które odbędą się w Polsce) przypominamy, że nowe przepisy międzynarodowe wprowadzają nowe zasady kwalifikacji jeźdźców i koni do zawodów międzynarodowych (CEI). Zasady kwalifikacji do konkursów CEI zawarte są w przepisach FEI. Zasady kwalifikacji do konkursów CEI dla zawodników oraz koni, którzy brali udział w zawodach międzynarodowych przed 1 stycznia 2009 zawarte są w przepisach przejściowych ("Transitional Procedures for Endurance 2008/9"). Oba te dokumenty są dostępne w zakładce "Przepisy".

Zawodnikom, którzy planują starty na zawodach międzynarodowych (CEI), zarówno w kraju, jak i za granicą przypominamy również o konieczności wykupienia licencji międzynarodowych dla siebie oraz swoich koni. Do startów zagranicznych konieczny jest również paszport konia FEI. Do stratów w zawodach międzynarodowych  rozgrywanych w Polsce paszport FEI jest konieczny tylko do konkursu CEI3*.

Zawodnicy planujący swój start w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców muszą uwzględnić fakt, że oba te konkursy zostaną rozegrane w ramach zawodów CEI i w związku z tym do startu w obu tych konkursach trzeba będzie spełniać wymogi kwalifikacyjne zgodnie z przepisami międzynarodowymi (FEI). Do konkursów CEI2* oraz CEI3* można się zakwalifikować tylko i wyłącznie po przez starty w konkursach CEI (konkursy krajowe nie dają kwalifikacji).

 
MPMK - warunki kwalifikacji oraz zasady rozgrywania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
czwartek, 21 maja 2009 16:22
Prezentujemy propozycje warunków kwalifikacji oraz zasad rozgrywania Mistrzostw Polski Młodych Koni w Długodystansowych Rajdach Konnych. Zawody te odbędą się w dniach 21 - 23 sierpnia br. w Gieniuszach. Planowane są konkursy dla koni 4-, 5- oraz 6-letnich. Sukces tych zawodów będzie w dużej mierze zależał od frekwencji, więc w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich właścicieli oraz jeźdźców młodych koni z tych kategorii wiekowych do zaprezentowania swoich podopiecznych w tych zawodach.
 
Nowy Regulamin zatwierdzony! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
czwartek, 26 marca 2009 08:21
logo PZJZarząd Polskiego Związku Jeździeckiego 23 marca br. zatwierdził nowy Regulamin rozgrywania zawodów krajowych w dyscyplinie długodystansowe rajdy konne. Zawodników, organizatorów zawodów oraz sędziów zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem.

Więcej…
 
Regulamin oraz Normy na Klasy Sportowe 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
środa, 04 marca 2009 16:32
logo PZJ Przedstawiamy propozycje Regulaminu Dyscypliny oraz Norm na Klasy sportowe na sezon 2009 przygotowane przez Komisje Rajdów PZJ. Zmiany dotyczą przede wszystkim nowej klasyfikacji dystansów, a także zasad zagrywania koni i jeźdźców. Zarówno Regulamin jak i Normy na Klasy sportowe zostaną przesłane do zatwierdzenia w Polskim Związku Jeździeckim 6 marca.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6

Sponsorzy

amplus