Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Czasopisma

EWOL:  http://www.enduranceworldonline.com


Enduranceworldonline to świetny magazyn internetowy poświęcony rajdom. Znajdziemy w nim przede wszystkim obszerne relacje wraz ze zdjęciami z zawodów rajdowych z całego Świata oraz ciekawe wywiady z zawodnikami, trenerami, etc. Magazyn wydawany jest w 6 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim oraz arabskim.
 
Relacja z Warki w Enduranceworldonline PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
czwartek, 22 października 2009 07:56
W 40 numerze magazynu internetowego Enduranceworldonline (EWOL) znajdziemy relację z wrześniowych zawodów w Warce, a także reportarze z Mistrzostw Europy w Asyżu, Mistrzostw Świata Młodych Jeźdźców w Babolnej, Tevis Cup oraz zawodów w Hiszpanii, Danii i Brazyli.
Więcej…
 
Cert w marcowym Koniu Polskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
wtorek, 03 marca 2009 15:35
Koń polskiW najnowszym, marcowym numerze miesięcznika "Koń Polski" można znaleźć artykuł autorstwa Mateusza Jaworskiego opisujący sylwetkę Certa - utytułowanego konia rajdowego, którego od kilku lat z powodzeniem dosiada zawodniczka KJ Chamipon Łódź Kamila Kart. Para ta wygrała zeszłoroczne Mistrzostwa Polski rozegrane w ramach zawodów CEI w Warce.
Więcej…
 
32 numer magazynu Enduranceworldonline PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
niedziela, 08 lutego 2009 10:23

EWOLJest już dostępny najnowszy, 32 numer magazynu internetowego Enduranceworldonline. Numer rozpoczyna relacja z drugiego konkursu pucharowego "Gianats Series" dla  zawodników ważących minimum 75 kg bez siodła, który tym razem został rozegrany w Bahrajnie. Oprócz tego przeczytać można sprawozdanie z zawodów na Florydzie - ostatnich zawodów CEI rozegranych w USA w roku 2008, a także relacje z dwóch imprez rozegranych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w tym jednej wyłącznie dla kobiet.

Więcej…
 
31 numer magazynu Enduranceworldonline PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Kacprzyk   
niedziela, 11 stycznia 2009 10:03

EWOL 31

Aktualny, 31 numer magazynu Enduranceworldonline (EWOL) rozpoczyna relacja z zawodów "National Day Cup" rozegranych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W kolejnych artykułach znajdziemy obszerne sprawozdania okraszone zdjęciami z zawodów w Brazylii, Australii, Urugwaju oraz Argentyny. W tym numerze przeczytać możemy również o 55 zawodach w Santa Susanna koło Barcelony (Hiszpania). Te rokrocznie rozgrywane w grudniu zawody na 2 x 100 km zamykają sezon rajdowy w Europie.

 

Więcej…
 


Sponsorzy

amplus