Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 26 sierpnia 2009
W kalendarzu, na stronie zawodów w Warce dostępne są propozycje amatorskiego konkursu klasy LL na dystansie 20 km dla zawodników i koni bez licencji PZJ/WZJ, który odbędzie się w sobotę, 12 września o godzinie 10:30.
Jednocześnie zachęcamy wszystkie osoby planujące start w Warce do zgłaszania się na te zawody za pomocą modułu zgłoszeniowego, przygotowanego przez Łukasza Dutkowskiego.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 25 sierpnia 2009
W dniach 22 - 23 sierpnia w Compiegne, we Francji zostały rozegrane Mistrzostwa Świata Młodych Koni. W kategorii koni 7 - letnich, na dystansie 130 km triumfował jeźdźciec z Katartu Abugnail Faleh Nasser Saleh dosiadający klaczy czystej krwi arabskiej ORETTE DE TANUES (Keseroboy - Daisy du Cayrou/Dia Oua). Druga była reprezentantka gospodarzy Virginia Atger dosiadająca wałacha czystej krwi arabskiej AZIM DU FLORIVAL (Czasar - Apis du Florival/Marengo Ibn Bagdad). Tzecie miejsce zajęła Niemka Sabrina Arnold dosiadająca klaczy czystej krwi arabksiej HOTSPUR OUARRA (Gengi - Fahdschi/Fahr).
W kategorii koni 8 - letnich, na dystansie 160 km pierwsze miejsce zajeła zawodniczka z Francji Laetitia Goncalves dosiadająca wałacha półkrwi arabskiej  NASDAK DE SOMMANT (Kasper d'Arques - Caccia/Vaguely's Son). Drugie miejsce zdobyła również Francuska, Sandrine Lance dosiadająca klaczy czystej krwi NEFERTITI LARZAC (Said Lotois - Mahoud Fahdchoumi/Rumel El Masan). Jest to wnuczka ze strony ojca polskiej hodowli ogiera Zulus. Trzecie miejsce przypadło reprezentantowi Brazylii Andre Vidiz dosiadającemu czystej krwi MÁGICO ENDURANCE.
Więcej…
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 24 sierpnia 2009
W miniony weekend, w dniach 21 - 23 sierpnia w Gieniuszach odbyły się Zawody Ogólopolskie oraz II Mistrzostwa Podlasia. Rozegrano 3 konkursy: 1* - 89,6 km, P - 58,3 km oraz L - 31,3 km. Na najdłuższym dystansie triumfował Zbigniew Szczygieł dosiadający ogiera czystej krwi E-Tam (tempo 13,78 km/h).
Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 19 sierpnia 2009
W kalendarzu są dostępne propozycje Zawodów Ogólnopolskich w Warce. Drugą szansę na zdobycie medali Mistrzostw Polski dostają Juniorzy oraz Młodzi Jeźdźcy. Tym razem prawo startu w MPJiMJ otrzymają również jeźdźcy i konie nie spełniający norm kwalifikacyjnych do konursu CEI2*, ponieważ klasyfikacja MP zostanie przeprawodzona dla par startujących w równolegle rozgrywanych konkursach CEI oraz CEN. Żeby MP odbyły się konieczny jest start minimum 4 par. Szczegóły w propozycjach.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 12 sierpnia 2009
W kalendarzu dostępne są już propozycje zawodow międzynarodowych w Warce, które odbędą się w dniach 11 - 13 września. Propozycje rozgrywanych równolegle zawodów krajowych zostaną opublikowane w ciągu kilku dni.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 12 sierpnia 2009
Zawody Regionalne oraz Zawody Amatorskie, które miały odbyć się w dniach 19 - 20 września w Stadninie Koni Wiśnicz odbędą się w innym terminie, prawdopodobnie będzie to druga połowa października.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 07 sierpnia 2009
Za równe pięć tygodni w ośrodku jeździeckim Sielanka Warka odbędą się zawody międzynarodowe oraz ogólnopolskie w rajdach dłygodystansowych. Organizatorzy zapraszają na konkursy CEI3* 160 km, CEI/CEIJY2* 120 km, CEI/CEIJY1* 80 km oraz krajowe klasy N-80 km, P-50 km i L- 30 km. Planowany jest również amatorski konkurs klasy LL. Wszytskie konkursy zostaną rozegrane w sobotę, 12 września na 3 pętlach o długości 30, 20 oraz 15 km. Propozycje zawodów zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 07 sierpnia 2009
W dniach 19 - 20 września w Stadninie Koni Wiśnicz, w miejscowości Dąbrówka (woj. małopolskie) po raz drugi w tym sezonie zostaną rozegrane Zawody Regionalne oraz Zawody Amatorskie w klasach LL, L, P oraz N. 
Poprzednie zawody w tym miejscu odbyły się w czerwcu.
 
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 01 sierpnia 2009
Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć autorstwa Grzegorza Lesia z zawodów w Kuźni Nowowiejskiej.
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 75 z 83

Sponsorzy

amplus